• מגוון שעוני ברינג לנשים וגברים
  • לחצי כאן לשעוני נשים

משלוח חינם עד הבית ברכישה מעל 199 ש"ח 

קולקציית נשים
קולקציית גברים
אינסטגרם
שרשראות שם

תכשיטי שם בעיצוב אישי

תיקון כל סוגי השעונים
החלפת סוללות
החלפת רצועות

מאחורי כל מותג יש סיפור מרתק

BERING

image alt
סיפור בריאה, כאשר חזון נולד מתוך הרפתקה, כאשר ההרפתקן הדני ואיש העסקים רנה קארסקוב קפץ מתוך מסוק אל הקרח הקרח של הקוטב הצפוני, ישירות מעל הקוטב הצפוני ב-2008, לא היה לו מושג שהוא צונח לתוך עידן חדש. משום שבאותו הרגע, בזמן הנחיתה בבטחה בנקודה הצפונית ביותר של כדור הארץ, לבו נכבש על ידי היופי הקריר, הפשוט, והמרחב הלבן האינסופי של הקרח הנצחי. המום מן ההופעות המרתקות האלה, הוא גם שובה את שותפיו העסקיים מייקל ויט ג'ונסן ולארס גראם סקיינמן עם התיאורים שלו של פאר נפלא של הנוף הארקטי. בהשראת התמונות היפות הללו החלו שני הדנים לפתח את החזון של מותג שעונים חדש - מותג שעונים שיהיה טהור, ברור ויפה להפליא כמו הארקטי עצמו.

MICHEL HERBELIN

image alt
הסיפור התחיל בעיר צ'רקמונט, כפר השוכן בלב רכס הרי ג'ורה. הוריו של מישל הרבלין תכננו שהוא ישתלט על העסק המשפחתי, אבל הוא רק חלם על מכניקה מדויקת. בניגוד לרצון הוריו, החל ללמוד שענות. לאחר שבילה כמה שנים במפעל שעונים מקומי, שמוצריו לא עמדו בסטנדרטים הגבוהים שלו, בעקבות השאיפה שלו להחזיר את השעון הצרפתי המסורתי לתפארתו הקודמת, הוא לקח את הצעד הנועז של פתיחת מיזם חדש ... המיזם שלו. מישל הרבלין פתח את הסטודיו שלו בקומה העליונה של בית הוריו בעיר צ'רקמונט והחל ליצור את שעוניו הראשונים בגיל 26.

CERTINA

image alt
בשנת 1888, האחים אדולף ואלפרד קורת הקימו מתקן קטן לייצור שעונים משלהם בעיר הגרמנית של גרנשן. בנקודה אידילית זו למרגלות הרי ג'ורה בין סולוטורן לבייל, עובדים האחים ושלושת עובדיהם במבנה נספח לבית המשפחה ובתוך זמן קצר העסק משגשג. בשנת 1906 האחים קורת מציגים את שם המותג שלהם - "Grana", קיצור של "Granacus", השם הלטיני של Grenchen. מהר מאד המותג מרוויח כמה פרסים על היותו שעון ברמת איכות גבוהה. במהלך שנות ה-30 החברה משתמשת יותר ויותר בשם המותג Certina, והסיבה לכך: קל לבטא בכל השפות והוא מבוסס על המילה הלטינית "certus", כלומר "בטוח". המותג נרשם באופן רשמי בשנת 1939 ובשנת 1949 נבחר להיות המותג היחיד.
x

#{title}

#{text}

#{price}